EST1040T150MDGA
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
EST1040T150MDGA
JLCPCB Part #
C2043348
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.6A 15uH 2.9A 52mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS