BPDR00070740120M00
MFR.Part #
BPDR00070740120M00
JLCPCB Part #
C17241195
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.7A 1.7A 12uH 53mΩ ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS