BPRR00101051470T00
MFR.Part #
BPRR00101051470T00
JLCPCB Part #
C17216535
Package
SMD,10.1x10mm
Description
130mΩ 2A 2A 47uH ±30% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS