BPRR00101031220M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPRR00101031220M00
JLCPCB Part #
C17457234
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.6A 143mΩ 2.16A 22uH ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS