LVC505040-3R3M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVC505040-3R3M-N
JLCPCB Part #
C285871
Package
SMD,5x5mm
Description
26mΩ 3.3uH 3.78A 4.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS