SDT0402T-220M-N
MFR.Part #
SDT0402T-220M-N
JLCPCB Part #
C329841
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
160mΩ 22uH 500mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS