BPRR00101041271K00
MFR.Part #
BPRR00101041271K00
JLCPCB Part #
C17396116
Package
SMD,10.1x10mm
Description
270uH 550mA 840mA 853mΩ ±10% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS