BPCI00121280102M00
MFR.Part #
BPCI00121280102M00
JLCPCB Part #
C6132244
Package
SMD,12x12mm
Description
1.82Ω 1mH 550mA 550mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS