BPCI00070746102M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPCI00070746102M00
JLCPCB Part #
C6132187
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
180mA 180mA 1mH 6Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS