BPRR00101051820MA0
MFR.Part #
BPRR00101051820MA0
JLCPCB Part #
C5252346
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.5A 1.8A 227mΩ 82uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS