LVF303015L-470M-N
MFR.Part #
LVF303015L-470M-N
JLCPCB Part #
C142142
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5Ω 420mA 47uH 520mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS