BPCI000707461R2M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPCI000707461R2M00
JLCPCB Part #
C6132191
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.2uH 11.1mΩ 6.8A 6.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS