AWVS00606028150T00
MFR.Part #
AWVS00606028150T00
JLCPCB Part #
C17273713
Package
2424
Description
1.6A 1.8A 15uH 95mΩ AEC-Q200 ±30% 2424 Power Inductors ROHS