LAXHG6060YEL101MMR
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LAXHG6060YEL101MMR
JLCPCB Part #
C5781332
Package
2424
Description
1.05A 100uH 475mΩ 650mA AEC-Q200 ±20% 2424 Power Inductors ROHS