AWVS00606028150M00
MFR.Part #
AWVS00606028150M00
JLCPCB Part #
C17406226
Package
2424
Description
1.6A 1.8A 15uH 95mΩ AEC-Q200 ±20% 2424 Power Inductors ROHS