LCXND6060PKT2R2NMG
MFR.Part #
LCXND6060PKT2R2NMG
JLCPCB Part #
C5750010
Description
2.2uH 2.3A 3A 55mΩ AEC-Q200 ±30% 2424 Power Inductors ROHS