LVF303012-100M-N
MFR.Part #
LVF303012-100M-N
JLCPCB Part #
C142153
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 546mΩ 900mA 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS