APSD00060545221K00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
APSD00060545221K00
JLCPCB Part #
C6125161
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.57Ω 220uH 350mA AEC-Q200 ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS