ASCQ000603031N5B00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
ASCQ000603031N5B00
JLCPCB Part #
C6125949
Package
0201
Description
1.5nH 10GHz 14@500MHz 150mΩ 600mA AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS