BBSJ00060303600Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBSJ00060303600Y00
JLCPCB Part #
C5595262
Package
0201
Description
1 300mΩ 60Ω@100MHz 0201 Ferrite Beads ROHS