LVH252A12-100M-N
MFR.Part #
LVH252A12-100M-N
JLCPCB Part #
C472424
Package
SMD
Description
10uH 400mΩ 680mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS