CTSR0906F-561L
MFR.Part #
CTSR0906F-561L
JLCPCB Part #
C7235820
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
2.7Ω 280mA 560uH ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS