CTTF0201HCF-1N1B
MFR.Part #
CTTF0201HCF-1N1B
JLCPCB Part #
C5607121
Package
0201
Description
1.1nH 10@500MHz 150mΩ 600mA 6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS