CTSL1112F-3R3M
MFR.Part #
CTSL1112F-3R3M
JLCPCB Part #
C5603890
Package
Plugin,D=11.2mm
Description
10mΩ 3.3uH ±20% 插件,D=11.2mm Power Inductors ROHS