CTSL1112F-152J
MFR.Part #
CTSL1112F-152J
JLCPCB Part #
C5635118
Package
Plugin,D=11.2mm
Description
1.5mH 2.4Ω ±5% 插件,D=11.2mm Power Inductors ROHS