CTSL1112F-4R7M
MFR.Part #
CTSL1112F-4R7M
JLCPCB Part #
C6539145
Package
Plugin,D=11.2mm
Description
15mΩ 4.7uH ±20% 插件,D=11.2mm Power Inductors ROHS