CTSL1112F-470K
MFR.Part #
CTSL1112F-470K
JLCPCB Part #
C5973932
Package
Plugin,D=11.2mm
Description
47uH 75mΩ ±10% Plugin,D=11.2mm Power Inductors ROHS