CTSL1112F-332J
MFR.Part #
CTSL1112F-332J
JLCPCB Part #
C7117898
Package
Plugin,D=11.2mm
Description
3.3mH 4.9Ω ±5% Plugin,D=11.2mm Power Inductors ROHS