CTSL1112F-331K
MFR.Part #
CTSL1112F-331K
JLCPCB Part #
C7117897
Package
Plugin,D=11.2mm
Description
330uH 520mΩ ±10% Plugin,D=11.2mm Power Inductors ROHS