1SMB130CA TR13 PBFREE
MFR.Part #
1SMB130CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1979192
Description
130V 165.5V 2.9A@10/1000us 209V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS