CTSL1112F-101K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTSL1112F-101K
JLCPCB Part #
C6161438
Package
Plugin,D=11.2mm
Description
100uH 160mΩ ±10% Plugin,D=11.2mm Power Inductors ROHS