CTHC1210SF-101M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTHC1210SF-101M
JLCPCB Part #
C6161863
Package
1210
Description
10.14Ω 100uH 75mA ±20% 1210 Power Inductors ROHS