CTSCH108DF-150M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTSCH108DF-150M
JLCPCB Part #
C7117886
Package
Plugin,D=10mm
Description
15uH 2.3A 70mΩ ±20% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS