CTSCH108DF-390M
MFR.Part #
CTSCH108DF-390M
JLCPCB Part #
C6490828
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.38A 120mΩ 39uH ±20% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS