CTRFB0810F-821K
MFR.Part #
CTRFB0810F-821K
JLCPCB Part #
C6161321
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
1.9Ω 480mA 820uH ±10% Plugin,D=9.5mm Power Inductors ROHS