CTRLB9012F-681K
MFR.Part #
CTRLB9012F-681K
JLCPCB Part #
C6539107
Package
Plugin,D=9mm
Description
1.6Ω 590uA 680uH ±10% 插件,D=9mm Power Inductors ROHS