SBC3-682-111
MFR.Part #
SBC3-682-111
JLCPCB Part #
C5746793
Package
Plugin,D=9mm
Description
110mA 120mA 14.5Ω 6.8mH ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS