CTRLB9012F-332K
MFR.Part #
CTRLB9012F-332K
JLCPCB Part #
C6539103
Package
Plugin,D=9mm
Description
290uA 3.3mH 9.1Ω ±10% 插件,D=9mm Power Inductors ROHS