CTRLB9012F-390K
MFR.Part #
CTRLB9012F-390K
JLCPCB Part #
C5603812
Package
Plugin,D=9mm
Description
1.85mA 100mΩ 39uH ±10% 插件,D=9mm Power Inductors ROHS