CTRL5480F-5-330K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-330K
JLCPCB Part #
C5580223
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
27mΩ 3.3A 33uH ±10% 插件,D=15.9mm Power Inductors ROHS