CTRL5480F-5-823K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-823K
JLCPCB Part #
C5635070
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
51Ω 66mA 82mH ±10% 插件,D=15.9mm Power Inductors ROHS