CTCH664F-180L
MFR.Part #
CTCH664F-180L
JLCPCB Part #
C5603502
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.3A 18uH 83.9mΩ ±15% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS