CTRL5480F-5-120K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-120K
JLCPCB Part #
C6490799
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
12uH 16mΩ 4A 5.5A ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors ROHS