CTRFB1010F-682K
MFR.Part #
CTRFB1010F-682K
JLCPCB Part #
C7117856
Package
Plugin,D=11mm
Description
13Ω 230mA 6.8mH ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS