CTRL5480F-4-180K
MFR.Part #
CTRL5480F-4-180K
JLCPCB Part #
C7117875
Package
Plugin,D=11.4mm
Description
18uH 2.6A 41mΩ 7.1A ±10% Plugin,D=11.4mm Power Inductors ROHS