CTRL5480F-4-182K
MFR.Part #
CTRL5480F-4-182K
JLCPCB Part #
C7117876
Package
Plugin,D=11.4mm
Description
1.8mH 1.8Ω 385mA 660mA ±10% Plugin,D=11.4mm Power Inductors ROHS