CTRL5480F-4-104K
MFR.Part #
CTRL5480F-4-104K
JLCPCB Part #
C7235709
Package
Plugin,D=11.4mm
Description
100mH 130Ω 46mA 68mA ±10% 插件,D=11.4mm Power Inductors ROHS