CTRL5480F-4-102K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTRL5480F-4-102K
JLCPCB Part #
C5973861
Package
Plugin,D=11.4mm
Description
1.2Ω 1mH 490mA 880mA ±10% Plugin,D=11.4mm Power Inductors ROHS