CTRFB1010F-820K
MFR.Part #
CTRFB1010F-820K
JLCPCB Part #
C6161335
Package
Plugin,D=11mm
Description
140mΩ 2.1A 82uH ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS