CTRFB1010F-222K
MFR.Part #
CTRFB1010F-222K
JLCPCB Part #
C7234538
Package
Plugin,D=11mm
Description
2.2mH 4.1Ω 410mA ±10% 插件,D=11mm Power Inductors ROHS